PANELE SZKLANE Z GRAFIKĄ – DRUK UV

Modne, wygodne i praktyczne panele szklane teraz są dla Ciebie dostępne. Proponujemy panele szklane z montażem oraz do samodzielnego montażu, dostawa na terenie całego kraju
Grafika dowolna lub jednolity kolor z palety NCS i RAL wyczerpują zapotrzebowanie wymagającego użytkownika, dodatkowo dostępne są panele szklane matowe.
Pełna obróbka technologiczna szkła pozwala na realizację najlepszych pomysłów z dużą dokładnością, dostępne są różne rodzaje szkła, opti white, float, hartowane i zwykłe (niehartowane)
Polecamy najnowsze w ofercie panele szklane podświetlane na całej powierzchni, bardzo efektowne i innowacyjne, gwarantowany efekt Wow!
 MODNE – bardzo popularne w każdym budownictwie, zdobią ściany kuchni i łazienek. Panele szklane to trend, który budzi zainteresowanie u większości konsumentów którzy oczekują wysokiej jakości wykonania i wygody w użytkowaniu.
Istnieje możliwość wykonania panelu na całą ścianę w jednym kawałku co pozwala na realizację unikatowych projektów (maksymalny rozmiar 2×3 m).
Jakość wydruku na naszych panelach nie ma sobie równych.
 WYGODNE – panel szklany nie wymaga specjalnego przygotowania ściany do montażu, może być zainstalowany bezpośrednio na płytki, beton, drewno i tworzywa sztuczne. 
Możemy pokryć dużą powierzchnię szkłem w jednym kawałku, więc nie ma problemu z czyszczeniem fug, szyba jest idealnie gładka na całej powierzchni.
Zabezpieczenie krawędzi silikonem przy blacie zapewnia bezpieczne użytkowanie w kontakcie z wodą – idealne rozwiązanie także w kabinach prysznicowych i innych wymagających lokalizacjach.
 PRAKTYCZNE utrzymanie w czystości jest łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnego wykończenia powierzchni ściennej, standardowe środki czystości przy minimalnym nakładzie pracy wystarczą by panel szklany lśnił jak nowy przez lata.
Trwałość panela szklanego jest bardzo wysoka, druk UV który stosujemy nie odbarwia się i nie sprawia żadnych problemów podczas użytkowania.
Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii montażu na klej, istnieje możliwość zdjęcia panela szklanego po wyschnięciu kleju bez uszkodzeń nawet po latach eksploatacji
Panele szklane z grafiką UV, lacobel (ral)

Wstępna wycena na podstawie przesłanych wymiarów Montujemy w odległości do ~70 od Leszna (64-100)

 KATALOG WZORÓW – PONIŻEJ

Napisz do nas
Znajdź nas na
YouTube
Instagram